Wyniki i klasyfikacje
Wyniki zawodów wędkarskich - 2023
-------------------------------------------------------------------------
TOWARZYSKIE OGÓLNOPOLSKIE ZAWODY SPŁAWIKOWE
„Memoriał Alicji i Stanisława Wolickich”
Warszawa-Modlińska – 25 marca 2023r. – Kanał Żerański
ZESTAWIENIE WYNIKÓW ZAWODÓW | |||
KS | Nazwisko i imię zawodnika | Waga ryb | Zajęte miejsce |
O P E N | |||
17. | Pamięta Jakub | 8600 | 1 |
2. | Biedrzycki Krzysztof | 5190 | 2 |
8. | Kawiak Piotr | 3960 | 3 |
7. | Jurkowski Adam | 3410 | 4 |
3. | Bystydzieńska Ewa | 3200 | 5eq |
19. | Tokarski Robert | 3200 | 5eq |
18. | Rusek Jakub | 3120 | 7 |
4. | Grzelak Piotr | 3100 | 8 |
20. | Zieliński Adam | 2700 | 9eq |
15. | Liberacki Marcin II | 2700 | 9eq |
11. | Książek Mirosław | 2640 | 11 |
5. | Grzelak Waldemar | 2590 | 12 |
10. | Kotula Wiesław | 2390 | 13 |
9. | Kąkol Maciej | 1950 | 14 |
13. | Kucharski Szymon | 1680 | 15 |
16. | Łapczyński Zdzisław | 1600 | 16 |
1. | Balik Dariusz | 1450 | 17 |
12. | Kucharski Sławomir | 770 | 18 |
14. | Lesiak Tadeusz | 200 | 19 |
6. | Hant Tomasz | O | 20 |
-------------------------------------------------------------------------
TOWARZYSKIE ZAWODY SPŁAWIKOWE
„PUCHAR KOŁA nr 2 PZW Warszawa-Żoliborz”
Warszawa-Modlińska – 26 marca 2023r. – Kanał Żerański
ZESTAWIENIE WYNIKÓW ZAWODÓW | |||
KS | Nazwisko i imię zawodnika | Waga ryb | Zajęte miejsce |
O P E N | |||
4. | Grzelak Waldemar | 4420 | 1 |
3. | Bystydzieńska Ewa | 3100 | 2 |
2. | Biedrzycki Krzysztof | 1900 | 3 |
11. | Łapczyński Zdzisław | 1670 | 4 |
10. | Liberacki Marcin II | 1425 | 5 |
7. | Książek Mirosław | 1095 | 6 |
9. | Lesiak Tadeusz | 835 | 7 |
1. | Balik Dariusz | 800 | 8 |
12. | Tokarski Robert | 790 | 9 |
8. | Kucharski Sławomir | 770 | 10 |
6. | Kotula Wiesław | 740 | 11 |
5. | Goławski Cezary | 320 | 12 |
-------------------------------------------------------------------------
TOWARZYSKIE ZAWODY SPŁAWIKOWE „TYDZIEŃ CZYSTOŚCI WÓD” Brzeziny – 23 kwietnia 2023r. – Kanał Żerański |
|||
ZESTAWIENIE WYNIKÓW ZAWODÓW | |||
KS | Nazwisko i imię zawodnika | Waga ryb | Zajęte miejsce |
O P E N | |||
1. | Biedrzycki Krzysztof | 2265 | 1 |
5. | Jadwiszczak Andrzej | 2245 | 2 |
2. | Bystydzieńska Ewa | 2100 | 3 |
3. | Gałązka Tomasz | 1260 | 4 |
8. | Liberacki Marcin II | 1140 | 5 |
4. | Grzelak Waldemar | 945 | 6 |
9. | Łapczyński Zdzisław | 840 | 7 |
11. | Smyk Małgorzata | 770 | 8 |
10. | Smyk Ireneusz | 700 | 9 |
6. | Książek Mirosław | 675 | 10 |
7. | Lesiak Tadeusz | 615 | 11 |
--------------------------------------------------------------------------------------